Сите соништа на светот

Сите соништа на светот

Цена
ден 520.00
Цена со попуст
ден 520.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Втор дел од прекрасната сага за љубовта и пожртвуваноста во време на војна. Во 1945 година, Втората светска војна конечно е завршена. Ксенија се враќа во ослободениот Берлин решителна да го пронајде човекот на својот живот, Макс фон Пасау.Но, сега тој е само сенка од некогашната личност што ја прогонуваат духовите на војната...