Лед ламба со штипка
Лед ламба со штипка
Лед ламба со штипка
  • Load image into Gallery viewer, Лед ламба со штипка
  • Load image into Gallery viewer, Лед ламба со штипка
  • Load image into Gallery viewer, Лед ламба со штипка

Лед ламба со штипка

Цена
ден 400.00
Цена со попуст
ден 400.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Уживајте во вечерните моменти со вашата омилена книга. 

* Регулација на светлина, 3 различни јачини
* УСБ полнење
* Лесна и компактна

Ламбата е достапна само во бела боја.