Лед ламба со штипка

Лед ламба со штипка

Цена
ден 240.00
Цена со попуст
ден 240.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Уживајте во вечерните моменти со вашата омилена книга.🩵

🫶🏼Лесна и компактна за користење. Можете да ја закачите на книга и да уживате во вечерното читање.
🫶🏼Работи на мала батерија. 

Ламбата е достапна во бела и сина боја.