Лед ламба

Лед ламба

Цена
ден 300.00
Цена со попуст
ден 300.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Уживајте во вечерните моменти со вашата омилена книга.🩵

🫶🏼Лесна и компактна за користење со преубава светлина. 
🫶🏼Работи на струја со УСБ кабелче или на 3 големи батерии. Батериите ги добивате бесплатно. (3X1.5VAA) 

Ламбата е достапна само во бела боја.