Јас и Ти: како Јас стана суперхерој

Јас и Ти: како Јас стана суперхерој

Цена
ден 300.00
Цена со попуст
ден 300.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Дали си подготвен да станеш суперхерој? Ти веќе имаш супермоќи – на пример, ја имаш моќта да бидеш среќен! ЈАС ќе ти помогне да ја откриеш онака како што нему му помогна ТИ.

Запознај ги овие двајца суперхерои и придружи им се во нивната авантура. Тие не патуваат низ светот, но одат на едно многу потајно и поневеројатно место. Во срцето на едно дете. Сосем исто како твоето!