Совршенство

Совршенство

Цена
ден 200.00
Цена со попуст
ден 200.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

„Совршенство“ е новела што на сцената ги враќа некои од најомилените ликови на Колин Хувер. Раскажана од гледна точка на Даниел од „Мојата Пепелашка“, читателите конечно ќе го добијат заклучокот на кој се надеваа.

За најдобро читачко искуство и комплетирање на оваа трогателна приказна, осигурете се дека сте ги прочитале и претходните три дела од серијалот: „Безнадежно“, „Изгубена надеж“ и „Мојата Пепелашка“.