Мала книга за Мерилин

Мала книга за Мерилин

Цена
ден 500.00
Цена со попуст
ден 500.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Нека блесне твојата внатрешна Мерилин!

Водич за живот и оддавање почит на стилот, гламурот и моќта да забавува на најголемата холивудска икона, „Мала книга за Мерилин“ нуди инспиративни лекции од Монро за денешните жени. Внатре ќе најдете:

·                     Упатства за тоа како да изгледате како ѕвезда

·                     Совети за стил и каде да најдете парчиња облека во стилот на Мерилин

·                     Идеи за декорирање од нејзиниот дом

·                     Секојдневна инспирација од животот на Мерилин

Сеќавања на обожаватели, прекрасни фотографии и многу повеќе!