Љубовното писмо

Љубовното писмо

Цена
ден 650.00
Цена со попуст
ден 650.00
Цена
ден 650.00
Распродадено
Unit price
per 


Приказна со безброј лица... мистерија, акција, шпионажа, романса и закана... опасна игра на мачка и глушец одиграна низ лаги и љубов, тајни и заплети, измама и опасност. Интересна промена на пишувањето кај една од нашите најсакани авторки.