Петминутна терапија

Петминутна терапија

Цена
ден 390.00
Цена со попуст
ден 390.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Петминутна терапија лесно и едноставно помага во процесот да се биде најдобра верзија од себеси.Вклучувајќи ги поглавјата приврзаност,граници, разговор со себеси, тригери, оваа книга ке ти помогне да ги најдеш долгопосакуваната среќа, самодоверба и смиреност во себе и во твоите односи со другите луѓе.