Мраз студено

Мраз студено

Цена
ден 390.00
Цена со попуст
ден 390.00
Цена
ден 450.00
Распродадено
Unit price
per 

Бостонската истражиелка Мора Ајлс заминува на медицинска конференција, каде среќава група пријатели и решава со нив да тргне на скијачки излет. Меѓутоа комбето ќе им се заглави на завеан планински пат, а нема да има никаква помош....