Мои финансии
Мои финансии
Мои финансии
Мои финансии
Мои финансии
Мои финансии
  • Load image into Gallery viewer, Мои финансии
  • Load image into Gallery viewer, Мои финансии
  • Load image into Gallery viewer, Мои финансии
  • Load image into Gallery viewer, Мои финансии
  • Load image into Gallery viewer, Мои финансии
  • Load image into Gallery viewer, Мои финансии

Мои финансии

Цена
ден 780.00
Цена со попуст
ден 780.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Сте слушнале ли за инстаграм-профилот Мои финансии? На колкумина од вас лекциите што сте ги нашле на овој профил веќе ви помогнаа да се стекнете со потребното знаење за подобро управување со парите? Сите знаеме дека финансиите во голема мера господарат со нашиот живот. Доколку добро ги раководиме, ќе имаме и многу поголема контрола врз него.

Овој финансиски планер ќе ви помогне да ја остварите таа цел. Во него ќе најдете:
• 12 финансиски лекции
• финансиски цели и стратегии
• планирање на вашите намирници и оброци
• брзо и едноставно создавање на месечен буџет
• табели за следење на дневните и други трошоци
• планови за заштеда и побрза исплата на долгови.