Кејт: Идната кралица

Кејт: Идната кралица

Цена
ден 300.00
Цена со попуст
ден 300.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

КНИГА ЗА РАЃАЊЕТО НА ЉУБОВНАТА ПРИКАЗНА ВО КРАЛСКИОТ ДВОР

Исцрпна ретроспектива на оваа современа кралска љубовна приказна. Неверојатно и до детаљ, Никол ја разоткрива љубовта на Вилијам и неговата идна сопруга и ја истражува неговата силна поврзаност со својот брат и начинот на кој тие заедно ѝ даваат нов ликна иднината на британската монархија.

ВЕНИТИ ФЕР

Врвна новинарска сторија за кралскиот двор.

ЏОРЏ СТЕФАНОПОЛУС, ЕЈ-БИ-СИ ЊУЗ

Богата со интриги и сочни детали за Вилијам и Хари −
задолжителна лектира за обожавателите на кралското семејство.