Затоа што те љубам

Затоа што те љубам

Цена
ден 240.00
Цена со попуст
ден 240.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Трогателна човечка приказна во која се обединети трите најважни елементи во животот на секој човек: Љубовта на родителите кон децата, што би направиле за некого што го сакаме и неизбежното прашањето за смртта? Волшебна љубовна приказна која ве вовлекува во мистеријата и ве држи во неизвесност се до самиот крај, кој нема така лесно да го заборавите.