Горчливо срце

Горчливо срце

Цена
ден 630.00
Цена со попуст
ден 630.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Стаписувачка приказна за потрагата по покајание, одмазда и љубов. Приказна што ја потврдува суровата природа на судбината, која секогаш е само изговор и не го менува фактот дека живееме со нашите сопствени грешки затоа што ние, и никој друг, сме ги направиле.