Шолја 'I love books'

Шолја 'I love books'

Цена
ден 250.00
Цена со попуст
ден 250.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Многу книги, малку време. 

Шолјата е керамичка со капацитет од 300ml.