Шолја 'Drink Tea'

Шолја 'Drink Tea'

Цена
ден 250.00
Цена со попуст
ден 250.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Чај + книга = СРЕЌА

Шолјата е керамичка со капацитет од 300ml.