Шолја во боја
Шолја во боја
Шолја во боја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја во боја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја во боја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја во боја

Шолја во боја

Цена
ден 300.00
Цена со попуст
ден 300.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Препорачано одржување: забрането миење во машина за миење садови.

Шолјата е керамичка со капацитет од 300ml.

Одберете го вашиот омилен дизајн на шолја.