Шолја
Шолја
Шолја
Шолја
Шолја
Шолја
Шолја
Шолја
Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја
  • Load image into Gallery viewer, Шолја

Шолја

Цена
ден 250.00
Цена со попуст
ден 250.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Препорачано одржување: забрането миење во машина за миење садови.

Шолјата е керамичка со капацитет од 300ml.

Одберете го вашиот омилен дизајн на шолја.