Хирургот

Хирургот

Цена
ден 500.00
Цена со попуст
ден 500.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Во овој врвен медицински трилер, Тес Геритсен,соочува вистински растроен негативец со единствената жена што може да го спречи во намерата повторно да убие. Ноќе, тој тивко влегува во спалните соби на своите жртви, кои немаат претстава дека наскоро ќе се разбудат во вистински кошмар.