Страв од најлошото

Страв од најлошото

Цена
ден 550.00
Цена со попуст
ден 550.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Неговата ќерка исчезна... но, тоа е само почеток... што ја натерало да го напушти домот и кој прв ќе ја пронајде? Вистинско патешествие на приказна од која на моменти имаш чувство дека те турка од седиште... со брзината на настаните не си свесен на која страна е следниот свиок...полна со неочекувани пресврти...роман кој те остава буден 24 часа Ова е една од оние ретки книги кои од почетокот па сѐ до крајот се читаат во еден здив. Сите што ја прочитале Без збогување, точно знаат каков е стилот и нарацијата на Баркли.