Слушалки
Слушалки
Слушалки
Слушалки
Слушалки
Слушалки
 • Load image into Gallery viewer, Слушалки
 • Load image into Gallery viewer, Слушалки
 • Load image into Gallery viewer, Слушалки
 • Load image into Gallery viewer, Слушалки
 • Load image into Gallery viewer, Слушалки
 • Load image into Gallery viewer, Слушалки

Слушалки

Цена
ден 500.00
Цена со попуст
ден 500.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 


 • Слушалки
 • Моќност: 50mW
 • Фрекфенција: 12-22.000Hz
 • Должина на кабел: 1,5m
 • Звучник: 32 Ohm
 • Ниво на бучава: 108dB