Скриени богатства

Скриени богатства

Цена
ден 500.00
Цена со попуст
ден 500.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 


Еден од најпродаваните автори на Њујорк тајмс Нора Робертс во својата книга СКРИЕНИ БОГАТСТВА ни открива интригантна приказна во светот на продавачите на антиквитети, каде една независна жена ја открива цената на својот живот и шемите на еден опседнат убиец …