Приказната за Десперо

Приказната за Десперо

Цена
ден 300.00
Цена со попуст
ден 300.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Што би можело да биде заедничко за едно малечко глувче со исклучително големи уши, еден стаорец што копнее по свет исполнет со светлина и едно осамено девојче слугинче со едноставна, но и неверојатна желба? Читателу, тебе ти е пишано да го дознаеш тоа.


„Извонредно, бравурозно остварување.“


Њујорк Тајмс