Постер 'Собери среќа'

Постер 'Собери среќа'

Цена
ден 400.00
Цена со попуст
ден 400.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Постерот доаѓа заедно со бела рамка која може да се закачи на ѕид.

Димензии: A4 формат (20х30)