Постер 'Слонче'

Постер 'Слонче'

Цена
ден 400.00
Цена со попуст
ден 400.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Постерот доаѓа заедно со бела рамка која може да се закачи на ѕид.

Димензии: A4 формат (20х30)