Последниот истрел

Последниот истрел

Цена
ден 480.00
Цена со попуст
ден 480.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Кога млада девојка од Промис Фолс е убиена од пијан возач, општината бара одговори. Не е важно што е обвинето момчето: тоа што го гледаат е дека тој одзел живот, а добил мала казна. Додека бесот расте, злобни закани се упатени кон момчето и неговото семејство. Кога Кал Вивер е повикан да истражи, тој влегува во светот на ладнокрвна одмаздничка завера...