Последниот бакнеж

Последниот бакнеж

Цена
ден 500.00
Цена со попуст
ден 500.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Емили Вејборн реши. Вистина е дека не може да му верува на убавиот и опасен Рив Салис, но тој е единствениот што ѝ овозможува тоа што ѝ е потребно. Со Рив, таа конечно може да биде тоа што е. Препуштањето на тој човек е единственото место што ја држи закотвена додека целиот живот ѝ се распаѓа. Но, сопственикот на хотели е мајстор за чување тајни. Иако таа ја продолжува потрагата по одговори, уште некој дава се од себе за да не ги дознае. Времето истекува и Емили се сомнева во се што мислела дека знае за пријателството и љубовта. Сега е пред тежок избор: дали ќе го зачува срцето ... или животот. „Длабоко, восхитувачко, полно со невини лаги, мрачни вистини, заводливи пресврти. - Исто како и љубовта што го одзема здивот.“