Перниче 'Paradise'
Перниче 'Paradise'
  • Load image into Gallery viewer, Перниче 'Paradise'
  • Load image into Gallery viewer, Перниче 'Paradise'

Перниче 'Paradise'

Цена
ден 600.00
Цена со попуст
ден 600.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Димензии: 40х40 

Состав: 80% памук, 20% полиестер + силиконско полнење;