ПАКЕТ: ПРАЗНИЧЕН КАЛЕНДАР 2022

ПАКЕТ: ПРАЗНИЧЕН КАЛЕНДАР 2022

Цена
ден 2,650.00
Цена со попуст
ден 2,650.00
Цена
ден 3,515.00
Распродадено
Unit price
per 

Се ближи Божиќ и сè уште не знаеш каков подарок да купиш за голем книгољубец? We got you covered! Our WARM, ама навистина претопла празнична кутија is ready to make someones Christmas a bit more special! (свеќички, книги, ваучер за попуст, шолјички, топли напитоци, божиќни чорапчиња и декорации, рецепти и уште 15 навидум мали но ГОЛЕМИ работи кои ќе ви го стоплат срцето.) Топлата кутија е за 25% пониска од реалната вредност.

П.С Во кутијата има предизвик кој треба да го отворите баш за Божиќ. - random act of kindness. Веруваме дека самата помисла ќе ве згрее наместо огинчето покрај вас. :) Ајде да го направиме овој Божиќ потопол! 

Кутијата е предвидена да се отвара од 15ти Декември, секој ден по еден подарок до Божиќ. Вкупно 24 подароци за 24 денови во низата.

Доставата ќе започне од 10ти Декември.