Пакет бр. 7

Пакет бр. 7

Цена
ден 1,340.00
Цена со попуст
ден 1,340.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Три трилери кои ќе ве "извадат од кожа"

Дел од читателите се вљубени во жанрот трилер од причина што ваквите книги се секогаш „лудо возење“, исполнети со многу адреналин, доза мистерија и загатки. А кога заплетот е совршен, останува само да си направиме „филм“ во главите и жедно да ги вртиме страниците една по друга.

Овие трилери ќе ве „извадат“ од кожа, а долго време нема да може да ги извадите од умот:

1. "Не си сама"

2. "Ноќно пливање"

3. "Признание"