Паднатите ангели

Паднатите ангели

Цена
ден 550.00
Цена со попуст
ден 550.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Филмската ѕвезда,  Френсис Фицџералд ќе настрада во сообраќајна несреќа. Сите се сомневаат дека нејзиниот имашлив сопруг знае нешто повеќе. Кара, ќерката на Френсис, по низа минати години, решава да ја открие мистеријата. Иако има сопствени трауми и проблеми, Кара тргнува по вистината не мислејќи дека тоа целосно може да ја уништи. Семејна сага што ќе ве однесе на патување во Ирска, преку Лондон до Холивуд.