Онлајн девојка на турнеја

Онлајн девојка на турнеја

Цена
ден 400.00
Цена со попуст
ден 400.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Ноа ја кани Пени да му се придружи на музичката турнеја низ Европа и таа одвај чека да го поминува времето со своето неодоливо момче. Но поради неговиот збиен распоред, другарите од бендот кои не се баш пријателски настроени кон неа, како и заканувачките пораки од љубоморни обожавателки, Пени се прашува дали навистина е родена за живот на турнеја. И дали поради тоа вреди да ги жртвува сопствените соништа? Со одминувањето на деновите, почнуваат да ѝ недостигаат семејството, најдобрите пријатели, Елиот... нејзиниот блог.

Може ли Пени да научи да ги вклопи животот и љубовта во патувањето или сè ќе се изгуби во потрагата по совршениот летен одмор? И дали и во реалниот живот може да се случи филмски хепиенд?