Одговорот на Јулија

Одговорот на Јулија

Цена
ден 390.00
Цена со попуст
ден 390.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Кога љубовта презриво ќе му заврти грб, Глен Диксон ќе стори нешто необично.Ќе отпатува во Верона доброволно да одговара на илјадниците писма што ѝ пристигнуваат на Шекспировата Јулија, писма од напуштени љубовници од сите краеви на светот кои копнеат да проникнат во тајните на човечкото срце.