Не можеш да ми купиш љубов

Не можеш да ми купиш љубов

Цена
ден 550.00
Цена со попуст
ден 550.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Романсата, што на почетокот се одвива преку телефонски разговори, наскоро се претвора во страсна врска што ни Патрик и Мари не сакаат да ја обелоденат додека не сфатат самите што ги снашло.