Неисполнето ветување

Неисполнето ветување

Цена
ден 550.00
Цена со попуст
ден 550.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

По смртта на сопругата и губењето на работата, Дејвид Хервуд се вселува назад, во домот на неговите родители во Промис Фолс - каде што ќе открие шокантна семејна тајна. Дејвид ја наоѓа неговата братучетка Марла со дете кое не е нејзино – бебе за кое тврди дека го добила како подарок од „ангел" кој ѝ го оставил на тремот. Таинственото дете на Марла е само врвот на еден ледник. Некој решил дека целиот град мора да плати за гревовите на неговото минато.