Навлака за перниче 'Paradise'

Навлака за перниче 'Paradise'

Цена
ден 450.00
Цена со попуст
ден 450.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Димензии: 40х40 

Состав: 80% памук, 20% полиестер;