Милион капки

Милион капки

Цена
ден 550.00
Цена со попуст
ден 550.00
Цена
ден 550.00
Распродадено
Unit price
per 

Величествена приказна за предадените идеали, за еден живот што го проголтала незамислива судбина и за длабоката и неповторлива љубов, проткаена со одмазда. Силен и топол трилер што патува без здив низ европската историја...