Маичка 'I love books'
Маичка 'I love books'
  • Load image into Gallery viewer, Маичка 'I love books'
  • Load image into Gallery viewer, Маичка 'I love books'

Маичка 'I love books'

Цена
ден 520.00
Цена со попуст
ден 520.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Спецификации за производот
Материјал: 100% квалитетен памук
Големини:
Женски: М, Л, ХЛ
Машки: М, Л, ХЛ, ХХЛ
Димензии на печат: соодветно на големина на маица
Дизајн брендиран. 
Препорачано оддржување: машинско перење до 40°C машинско перење, забрането сушење во машина за сушење алишта.
*** Во делот "забелешка" на крајот на порачката каде што ќе внесете податоци, запишете посакувана големина на маичката.