Маички
Маички
Маички
Маички
  • Load image into Gallery viewer, Маички
  • Load image into Gallery viewer, Маички
  • Load image into Gallery viewer, Маички
  • Load image into Gallery viewer, Маички

Маички

Цена
ден 450.00
Цена со попуст
ден 450.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Материјал: 100% квалитетен памук


Димензии на печат: соодветно на големина на маица


Дизајн брендиран. 

Препорачано одржување: машинско перење до 40°C машинско перење, забрането сушење во машина за сушење алишта.