Лед ламба на допир
Лед ламба на допир
Лед ламба на допир
  • Load image into Gallery viewer, Лед ламба на допир
  • Load image into Gallery viewer, Лед ламба на допир
  • Load image into Gallery viewer, Лед ламба на допир

Лед ламба на допир

Цена
ден 450.00
Цена со попуст
ден 450.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Уживајте во вечерните моменти со вашата омилена книга. 

* Регулација на светлина, 3 различни јачини
* УСБ полнење
* Лесна и компактна

Ламбата е достапна само во бела боја.