Куќата во Амалфи

Куќата во Амалфи

Цена
ден 350.00
Цена со попуст
ден 350.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Дозволете ѝ на Елизабет Адлер да ве освои водејќи ве кон драматичните карпи и морето на италијанското крајбрежје на Амалфи, во оваа книга полна со тајни, сеќавања и неочекувана љубов…

Растргната меѓу две мистерии и еден привлечен човек, Ламур ќе открие дека вистината од минатото се појавува кога најмалку очекуваш. Тајните на ова прекрасно крајбрежје, каде минатото и сегашноста се судираат, предизвикуваат неочекуван пресврт. Ламур мора да се соочи со работите од кои се плаши најмногу и да најде храброст да го живее животот онака како што сака.

КУЌАТА ВО АМАЛФИ е книга што ќе ве понесе и нема да ја оставите. Роман што ќе ги разбуди сите ваши чувства и ќе ве маѓепса.