Желба и заповед

Желба и заповед

Цена
ден 200.00
Цена со попуст
ден 200.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Некогаш одамна, уште на училиште, Ив Хамилтон беше вљубена во принцот Александар. Неговото кралско височество беше моќно и воздржано - и беше очигледно дека Ив не му се допаѓа. Меѓутоа, денес Ив е исклучителна жена, а Алекс копнее да и докаже дека тој е всушност она што некогаш таа би можела да го
посака од еден маж - во класичната љубовна приказна на Нора Робертс, неприкосновената авторка на бестселери која е прогласена за една од „омилените писателки на денешницата“.