Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)
 • Load image into Gallery viewer, Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)

Емајлирано лонче - LIMITED EDITION (претпродажба)

Цена
ден 550.00
Цена со попуст
ден 550.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Зимата, заедно со празничниот период околу новогодишните и Божиќните празници со себе носи магично расположение кај сите генерации. Во пријатно домашно расположение, покрај новогодишната елка, секојдневно уживање овозможуваат и топлите зимски напитоци во нашите најнови слатки емајлирани лончиња.

Дизајнирани со многу љубов, слушајќи БОЖИЌНА ПЛЕЈЛИСТА, којашто НАСКОРО ќе ја споделиме и со тебе!

Одбери го твоето омилено лонче, а ние за тебе и твоите сетила издвоивме врел напиток - рецепт за највкусното топло чоколадо, кое веруваме дека ќе те згрее во студените зимски денови што доаѓаат.

Емајлирано лонче 350ml во ПРЕТПРОДАЖБА, достапно во 11 дизајни. 


Доставата започнува од 20ти НОЕМВРИ.