Еко торба 'Drink Tea'

Еко торба 'Drink Tea'

Цена
ден 350.00
Цена со попуст
ден 350.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Спецификации за производот

Материјал: 100% памук, 220гр

Боја: крем (популарно natural)

Големина: 33*39см

Модел: стандарден со средна големина на рачки

Димензии на печат: соодветно на големина на торба

Препорачано оддржување: машинско перење до 40°C машинско перење, забрането сушење во машина за сушење алишта