Еко торба
Еко торба
Еко торба
  • Load image into Gallery viewer, Еко торба
  • Load image into Gallery viewer, Еко торба
  • Load image into Gallery viewer, Еко торба

Еко торба

Цена
ден 300.00
Цена со попуст
ден 300.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Спецификации за производот

Материјал: 100% памук, 220гр

Боја: Бела 

Големина: 33*39см

Модел: стандарден со средна големина на рачки

Димензии на печат: соодветно на големина на торба

Дизајн: Можност за персонализирање

Препорачано оддржување: машинско перење до 40°C машинско перење, забрането сушење во машина за сушење алишта