Девојката што го спаси кралот на Шведска

Девојката што го спаси кралот на Шведска

Цена
ден 500.00
Цена со попуст
ден 500.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

И сиот свет да ве игнорира, не значи дека не можете да го спасите. 

Урнебесно смешна како и деби-бестселерот на Јонас Јонасон, „Стогодишникот кој скокна низ прозорецот и исчезна“, ова е заводлива книга за среќа, љубов и меѓународни односи...