Девојката од возот

Девојката од возот

Цена
ден 270.00
Цена со попуст
ден 270.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Рејчел секој ден патува со истиот воз и поминува покрај куќата во која некогаш живеела, се потсетува на животот што неповратно го изгубила. Меѓу многуте удобни приградски куќи, погледот секогаш и се задржува на една во која живее среќна брачна двојка - двајца млади, убави и навидум среќно вљубени сопружници. Меѓутоа, реалноста е далеку од таа идеалична слика, а Рејчел набрзо ќе дознае што се крие зад затворените врати на совршениот дом.