Двојничка

Двојничка

Цена
ден 450.00
Цена со попуст
ден 450.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

ДНК тестот потврдува дека таинствената двојничка на Мора е нејзината сестра - близначкa и одеднаш, веќе доволно бизарната истрага за убиство се претвора во вознемирувачко патување во минатото преполно со смртоносни тајни...

Заплет на кој не може да му се одолее, со изненадувања на секоја страница.. Првокласен модерен трилер.