Двојна игра

Двојна игра

Цена
ден 450.00
Цена со попуст
ден 450.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Кони е во брак една година со нежниот и прекрасен Лук.
Мислеше дека не би можела да биде посреќна.
Но, таа штотуку го запозна Џон Хардинг.
Замислете го најсекси мажот кој постои.
Тој е забавен, убав, полн со самодоверба.
Но, исто така е безобразен и бескрупулозен.
Џон Хардинг е единствената закана која може да го уништи мирот на Кони.
Дали таа може да му одолее…
Игра против сите правила, си игра со оган!
Двојна игра е приказна што ќе ве натера да се чувствувате како да
изневерувате без да имате афера.
„Безобразно заразно“ Elle
„Мрачно, забавно и бесрамно“ Cosmopolitan
„Забавно и софистицирано“ Marie Claire