Врева на долниот кат

Врева на долниот кат

Цена
ден 650.00
Цена со попуст
ден 650.00
Цена
Распродадено
Unit price
per 

Пол Дејвис заборава, лесно се збунува и страда од ненадејни напади на паника. Но, не бил секогаш таков. Пред осум месеци, Пол најде две мртви тела на задното седиште од автомобилот на својот колега. Беше нападнат, речиси убиен и оттогаш бавно закрпнуваше. Неговата сопруга прави се што може, но се плаши од најлошото...